מעבר לתזונה אורגנית! - עזרה בצריכה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מעבר לתזונה אורגנית! - עזרה בצריכה

הודעהעל ידי ישו. » א' יולי 07, 2013 9:29 pm

אז סופסוף החלטתי לעשות את הצעד הזה ולקנות מעכשיו פירות וירקות אורגניות
בהתחשב שאני מהמרכז (יפו / דרום ת"א)
מאיפה הכי כדאי לי (מחיר ומרחק!) לקנות את הפירות והירקות ? (אני נייד עם רכב רק לא הכי עוזר במרכז לפעמים, ואפילו אולי לא יהיה חסכוני)
אני יודע שיש אפשרות להזמין, עד כמה זה עדיף?
מאיפה אתם ממליצים להזמין?
ידידה שלי מזמינה מ http://haorgani.co.il/ ואומרת שזה סבבה
אני לא זוכר מי המליץ לי בעבר להזמין מפה http://www.eranorgani.co.il/store.asp ואני מוצא יותר מבחר ולפעמים דברים זולים יותר
איזה דברים אני צריך לקחת בחשבון?
הבננות האורגניות גם עלולות להיות לא טעימות ולהירכב בעודן ירוקות כמו הבננות הלא אורגניות (או שאין קשר?)
האגסים האורגנים גם הם יהיו לא כל כך טעימים כמו האגסים הלא אורגנים?
או כל טיפ אחר שיכול למנוע ממני לעשות טעויות קניה יתקבלו בברכה תודה :roll:
ישו.

Re: מעבר לתזונה אורגנית! - עזרה בצריכה

הודעהעל ידי ירדן » ב' יולי 08, 2013 5:40 pm

כשגרתי במרכז הייתי קונה מערן אורגני מנטעים, מניצת הדובדבן ומצביקה מבית חנן. בנטעים יש כמה חקלאים אורגניים שעושים משלוחים. בית חנן ונטעים זה ממש אחד ליד השני אז אם אתה לא רוצה להזמין הביתה אתה יכול לעשות קניה מרוכזת בימי שישי אצל חקלאים מנטעים ומצביקה. לי היה נוח להזמין מערן הביתה ופעם בשבועיים לנסוע לבית חנן בחורף כשהיו הדרים או בעונת המנגו.

אני הייתי קונה ירקות ועלים ירוקים ורק חלק המפירות אורגניים. את רוב הפירות קניתי בשוק הסיטונאי בצריפין כך שאין אין לי נסיון עם קניה והסתמכות באופן בלעדי על פירות אורגניים. יש פה אנשים אחרים שיותר מסתמכים על אורגני ממני אז אולי להם יהיו תשובות יותר יעילות...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ב' יולי 08, 2013 6:19 pm

אני מזמינה גם מערן אורגני מנטעים ומחכה לעונת המנגו לצביקה מבית חנן:) לפעמים מניצת הדובדבן שיש להם עכשיו אחלה ענבים! או מעדן, או מהמחלקה האורגנית של שופרסל או מאורגניק מרקט, אבל זה ממש במצבים באנלוגיה לקניות בסופר ואם נתקעת עם משהו אז הולכים למכולת, מעדיפה תמיד לקנות ישר מהמגדל, יש פה חברים הפורום שמזמינים משדה יצחק, אבל זה תלוי איפה אתה גר, ולאן מגיעים עם המשלוחים, אני גם חשבתי שכשיהיה לי אוטו לעשות יום בשבוע לנטעים ולקנות אצל מספר מגדלים, ככה להביא הביתה את הסחורה הכי טובה מכל אחד, יש גם את משק הר פרחים במושב עופר אם אתה יותר צפוני
מאיה

הודעהעל ידי ישו. » ג' יולי 09, 2013 10:01 am

איפה צביקה מוכר הרבה מדברים עליו O:
ישו.

הודעהעל ידי יונתן » ג' יולי 09, 2013 5:07 pm

לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי ישו. » ג' יולי 09, 2013 5:48 pm

הזמנתי היום מערן
קצת מבאס
הכמות היא די אפשר להגיד חצי מהכמות שאני מביא בדרך כלל :'(

אני באמת לא יודע מה עדיף
כמות גדולה ומסביעה של ענבים מצופים איכסה
או חצי כמות שהם סבבה.
ישו.

תגיות נושא