גליקוגן מומר לשומן

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: גליקוגן מומר לשומן

הודעהעל ידי ירדן » ג' יולי 23, 2013 6:42 pm

בלי התנצלויות :)

בעיקרון כן, אימונים שמשלבים גם עבודת שרירים וגם סיבולת לב ריאה באינטנסיביות הנכונה מצויינים להורדת אחוזי שומן. נסי לגוון, יש שם הרבה אימונים.

אגב, 100 סקוואטים ליום זה מעולה לשריפת שומנים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי יעלי » ד' יולי 24, 2013 2:23 am

ירדן, תודה רבה על הקישורים!
יעלי

הודעהעל ידי יעלי » ד' יולי 24, 2013 3:34 pm

ומה דעתכם על הקרוספיט? (יודעת שמזוהה עם ״אחינו״ הפליאוליסטים, ןבכל זאת)?
יעלי

הודעהעל ידי tapa4ik » ד' יולי 24, 2013 5:30 pm

תהייה:
אני חוזרת למה ששאלתי על עניין הפעילות ספורטיבית נמוכה ושריפת שומן..
דוריאנריידר אומר בהמון מהסרטונים שלו שלאורך זמן אין טבעונאים שמנים,מה גם שלפי מה שהבנתי פרילי והוא לא עושים אימונים עם משקולות.. אז איפה הקץ'?
tapa4ik

הודעהעל ידי יונתן » ד' יולי 24, 2013 7:13 pm

פעילות גופנית היא חלק חשוב מאוד מאורח החיים של 80/10/10. אצטט לך מתוך הספר "תזונת 80/10/10" של ד"ר גרהם:
אתם לא עושים 80/10/10 אם:
• אתם שורפים פחות מ-40% מסך הקלוריות שלכם בפעילות גופנית (לפחות 800 קלוריות ליום אם הממוצע שלכם הוא 2,000 קלוריות).
800 קלוריות הם בערך שעה של ריצה או של הרמת משקולות.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי ירדן » ה' יולי 25, 2013 5:36 pm

הארלי ופרילי הגיעו למראה החיצוני שלהם לא רק מאכילה של פירות וירקות אלא גם משנים רבות של פעילות גופנית. במקרה שלהם מדובר בעיקר בריצות וסייקלינג אבל לא רק. תסתכלי איזה שרירים יש להם! לא מדובר בשירים מנופכים אבל אם תסתכלי על הזרועות והכתפיים של פרילי תראי שהם ממש שמעוצבים ושריריים. יש להם צורה יפה ולא סתם זרוע דקה. לזה מגיעים כשמזיזים את הגוף בדרך הנכונה. כדי להכנס לכושר ולהגיע לתוצאות צריך להשקיע, אחר כך כבר יותר קל כשרק רוצים לשמור על התוצאות. מעט פעילות גופנית ברמה נמוכה-בינונית זה בוודאי עדיף על שום דבר אבל למי שרוצה לההגיע לתוצאות טובות, ובעיקר למי שצריך להעלות את רמת המטבוליזם שלו, צריך להשקיע יותר ולשלב גם אימונים קצת יותר אינטנסיביים. אם יש לך BMR נמוך עקב מסת שריר נמוכה, עודף שומן ודיאטות עבר הדרך לתקן את זה היא עלייה במסת השריר שתעלה את רמת המטבוזלים ותעזור לרדת יותר מהר באחוזי השומן. אין לי שום פרטים עליך כך שאין לי דרך להתייחס באופן אישי על המצב הספציפי שלך. את מוזמנת לרשום פה פרטים כמו גיל, משקל, גובה, פירוט של מה וכמה את אוכלת, מה אכלת בעבר, האם עשית דיאטות דלות קלוריות בעבר, האם יש מחלות ברקע ואיזו וכמה פעילות גופנית את עושה.

אין פרוטריאנים שמנים כי קשה להגזים באכילה של פירות וירקות וגם כי הרבה אנשים שמאמצים את התזונה הזאת מבינים שמדובר באורח חיים שכולל גם פעילות גופנית. האנרגיה הנוספת שאנשים מקבלים מהתזונה הזאת הרבה פעמים גורמת לאנשים לרצות להזיז יותר את הגוף :) אבל בכל זאת אם נניח אני שרגילה לאכול כ-2500-2200 קלוריות ליום אתחיל לאכול כל יום 4000 קלוריות מבלי להעלות את כמות הפעילות הגופנית אני בהחלט אהיה פרוטריאנית שמנה. אני לא אגיע מזה ל-100 קילו אבל בהחלט אהיה בעודף משקל...

זה לא חייב להיות עבודה עם משקולות בחדר כושר אבל כן משהו שמאמץ את השרירים ומעלה דופק. הנה לדוגמה אימון שפרילי העלתה השבוע לערוץ שלה-
http://www.youtube.com/watch?v=ozAarZKp ... J3UAOojZ0w
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ירדן » ו' יולי 26, 2013 5:30 pm

שכחתי לענות על הקרוספיט... קרוספיט נשמע לי כמו אחלה דבר :)
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי יעלי » ש' יולי 27, 2013 6:18 am

תודה, יקירה!
יעלי

הקודם

תגיות נושא

אחוזי שומן בגוף, פעילות גופנית, אפקט תרמי

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: YandexBot ו 5 אורחים