הגדרת הכרונומטר ל811

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

הגדרת הכרונומטר ל811

הודעהעל ידי וונדרוומן » ו' אוקטובר 04, 2013 8:57 pm

אהלן

בתוך אתר הכרונומטר אפשר להגדיר יעדים לקלוריות יומיות, וכן לכמות פחמימות, שומנים וחלבונים, ויטמינים וכל השאר...

אם אני רוצה לאכול 80/10/10, אני אישה, גובה 167 ס"מ, כרגע 63.5 ק"ג, הגדרתי 2500 קלוריות יומיות ו-2.5 ליטר מים.

אני רוצה לדעת כמה גרם פחמימות, שומנים וחלבונים להגדיר לכרונומטר, ומה דעתכם על המים והקלוריות.

יהיה הרבה יותר קל אם הכרונומטר באמת יתיחס לדיאטה שלנו, וזה אפשרי להגדיר אז למה לא...

מחכה לתשובותיכם !!!!

תודה!! :) ושבת שלום
וונדרוומן

Re: הגדרת הכרונומטר ל811

הודעהעל ידי ירדן » ש' אוקטובר 05, 2013 9:37 am

שלום :D

הכרונומטר כן מתייחס לתזונה שלנו! את צריכה להגדיר ב-Profile את ה-Macronutrient Ratio Targets ל-LFRV/30bananasaday.com.

בצורה הזאת ההתפלגות היא 80/10/10 אבל לא חייבים להצמד בדיוק בדיוק ולהגיע ל-100% בפחמימות, בחלבונים ובשומנים. חשוב לאכול מספיק קלוריות ולהגביל שומנים אבל בגדול צריך לאכול לפחות 80% פחמימות, עד 10% חלבון ועד 10% שומן. בעבר כשהייתי בודקת בכרונומטר את ההתפלגות שלי אז בדרך כלל הייתי יושבת על 7%-8% שומן (או פחות אם לא הייתי אוכלת מזון שומני באותו היום), 5%-6% חלבון וכל השאר פחמימות.

לדעתי אין סיבה להגדיר מראש מים. רצוי לשתות מים בהתאם לצרכים האישיים שלך ולא להחליט מראש. צריכת המים שלנו משתנה בהתאם לאקלים, עונת השנה, כמות הרעלים בגוף, רמת ההזעה וכמות הפעילות הגופנית. יתכן שכמות המים הזאת היא בדיוק מה שאת צריכה בתקופה מסויימת ובתקופה אחרת יותר או פחות.

לגבי הקלוריות הגיוני שתצטרכי איפשהו בין 2000 ל-2500 או יותר אם את מאוד פעילה. את יכולה לקבוע בכרונומטר 2500 ובהחלט יתכן שזו הכמות שנחוצה לך אבל גם כאן לא כדאי ממש להתקבע מראש ולשאוף לזה לא משנה מה כי זה תלוי כמה את פעילה ומה מסת השריר שלך לעומת אחוזי השומן ומה רמת הספיגה. בכל מקרה אל תרדי מתחת ל-2000 קלוריות ליום.

תעדכני איך הולך :)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

כרונומטר

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, Majestic-12 [Bot] ו 7 אורחים