היום ראיתי את אורנה והיא נראית נפלא

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

היום ראיתי את אורנה והיא נראית נפלא

הודעהעל ידי מאיה » ד' אוקטובר 30, 2013 8:55 pm

וממש מעניין אותי איך התפריט שלך, ואורך היום כשאת לא עובדת.... כושר ועניינים , תשתפי אותנו? :)
מאיה

Re: היום ראיתי את אורנה והיא נראית נפלא

הודעהעל ידי אורנה » ה' אוקטובר 31, 2013 7:42 am

תודה מאיוש.
אני כבר כמה חודשים לגמרי רואו, בלי מלח בלי תבלינים ממש רק פירות, ירוקים, עגבניות מלפפונים ופלפלים כי לא אוהבת ירקות אחרים רואו (גזר סלק ושאר שורשים מגורדים בסלט, לא בא לי) בטח אחזור לזה בחורף. חלק מהזמן ללא שומן בכלל, טחינה כבר לא אכלתי חודשים. לפעמים אגוזים ושקדים.
עכשיו חזר האבוקדו אני מתאפקת לא להתנפל עליו ולאכול רק רבע למרות שמתה לאכול שניים ביחד.
ממש כיף שהבננות כבר טעימות, גיליתי שהתגעגעתי אליהן :)
התרגלתי לתזונה הזאת וממש טוב לי איתה.
עדיין על 4 ארוחות ביום שאחת מהן לרוב זה שייק ירוק. לפני חודש חזרתי גם למיץ ירוק כנראה שהרגשתי מחסור בירוקים בגלל שבקיץ הם לא מספיק איכותיים. זה אחת לכמה ימים.

כושר - כמעט כל יום
2-3 בשבוע אימוני כוח של שעה ולפני זה הליכה חצי שעה
2 בשבוע פילאטיס
1 בשבוע יוגה
ובתכנון צעידה מהירה פעמיים בשבוע במושב(אחרי שעונת הים הסתיימה, יש שם רוחות מטורפות בבקרים ואחה"צ וגם מחשיך מוקדם עכשיו)
יכולה לסכם אחרי 7 חודשים בחדר כושר שאני ממש בסדר עם אימוני כוח, גמישות, שיווי משקל, אפילו מחבבת את זה. לא סובלת אירובי וגם קורדינציה מעצבנת אותי נורא. :P
מצליחה כבר לעשות צ'טורנגה ביוגה בשבילי זה הישג אדיר כי שנתיים תירגלתי ויג'ננה ולא הצלחתי. מה שמעיד שממש התחזקתי בכל חגורת הכתפיים הידיים והחזה.
רזיתי 10 ק"ג מתחילת 811 ויחד עם צמצום ההיקפים ואחוזי השומן מהספורט אני שוקלת 68 ק"ג 173ס"מ וקניתי ג'ינס מידה 40 :P איזה אושר.
הורדתי באחוזי שומן מ42.6% ל36%, בערך 1% בחודש. לא משהו אבל זה הקצב שלי כנראה. כמובן שבחדר כושר מאשימים את התזונה שלי ואומרים שאם הייתי מורידה פירות ומוסיפה חלבון הייתי מורידה כפול מזה ויותר. אה וגם לקחת כדורי קופאין לפני האימון. זה בריאות בעיניהם.

נורא כיף שאפשר להיכנס לאיזה חוג שרוצים בחדר כושר ויש מורים מעולים לפחות למה שאני הולכת. שווה לגמרי את ה-250 ₪ בחודש.

אני קצת פוחדת להמשיך להרזות בגלל הפנים, פוחדת שיפלו לי הפנים קמטים וכל זה. ראיתי שבתזונה הזאת נשים מבוגרות נראות כמו שזיף מיובש. לא רוצה להראות ככה.

יש גם את העניין שאני כבר לא צריכה משקפי קריאה. חזרה לי הראייה הטובה לקרוב. רחוק לא היתה לי בעיה. וגם נפטרתי מבעיית הסינוור בלילה שבגללה היה לי קשה לנהוג.
כבר לא מרכיבה משקפי שמש בכלל. אני חושבת שהשילוב של חשיפת העיינים לשמש והתזונה גרמו לזה.

וואו ממש חפרתי :D
אורנה

הודעהעל ידי מאיה » ה' אוקטובר 31, 2013 8:48 am

דווקא כשאני רואה אותך הדבר הראשון שאני שמה לב אליו זה לא הגוף זה הפנים עם העור המבהיק שבעיני הכי מרמז על ניקיון בגוף, ואת נראית נטולת קמטים לחלוטין :)
אני גם כן הורדתי שומנים לתקופה ארוכה ועכשיו חזרתי לאבוקדו, לפעמים אני לא אוכלת רוב השבוע ואוכלת יומיים חצי אבוקדו, מה שכן גיליתי להפתעתי שכשאני אוכלת שומן, אני יודעת שזה הפוך לתזונה אבל דווקא אז הגוף מתנקה ממש ככה עד הסוף, וגם שמתי לב שדווקא כשאני אוכלת יותר קלוריות, בעיקר מבננות, ככה יוצא עכשיו אז גם הגוף מתנקה כל הזמן...
את בהחלט עושה המון כושר! אני מאוד שמחה בשבילך, זה מאוד כיף גם שאפשר לגוון וטוב שגם יש לך את המושב והחוץ שאת יכולה לעשות הליכות והאוויר שם נורמלי...
אז בעצם צריכת העלים הירוקים שלך היא דרך שייק ירוק רק? לא ראיתי שכתבת חסה בסלט של הערב?
אני גם רציתי לחזור לחדר כושר אבל פה זה יותר יקר מ-250 לחודש וגם אני מתחילה את הקורס מדריכות פילאטיס וזה הולך להיות אינטנס, וגם יש להם שם חדר כושר אולי במחיר מוזל לסטודנטים, קצת רחוק, זה באוניברסיטה אבל אני מאמינה שאצטרך להיות שם כמעט כל יום לאימון פילאטיס אז על הדרך אוכל לשלב כושר, אני ממש חושבת שזה אחד אבני היסוד בתזונה הזו, וברגע שמתחילים להיות פחות פעילים זה נראה לעין...
מאיה

הודעהעל ידי יונתן » ה' אוקטובר 31, 2013 8:49 am

מדהים, מדהים, מדהים!

אני לא ראיתי נשים בתזונה הזו שנראות כמו שזיף מיובש - אולי הדוגמה הכי טובה היא רוזלינד גרהם, שמתקרבת לגיל 60 כמדומני, ודאי שיש קמטים, אך גם עור מלא חיים ובכלל לא יבש.

קצב הירידה המתון במשקל ובאחוזי השומן הוא הקצב הנכון, ובתזונה המיטבית לגוף אין שום צורך להכניס אותו לשוק באמצעות הרעבה וחומרים מעוררים כפי שנאלצים אנשים אחרים לעשות. ראיתי לא מעט אנשים שהורידו משקל בכמויות במהירות רבה, אבל גם העלו אותו חזרה באותה מהירות...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי eilon » ו' נובמבר 01, 2013 4:51 am

אורנה את ממש מעוררת השראה! :)
איזה כיף לקרוא
eilon

הודעהעל ידי ירדן » ש' נובמבר 02, 2013 9:40 am

לגמרי מעורר השראה! איזה כיף לקרוא :D

מדהים מה שכתבת על השיפור הראיה! ובעצם הכל מדהים :D

מי נראות כמו שזיף מיובש?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי אורנה » ש' נובמבר 02, 2013 3:39 pm

מאיה, כן אוכלת חסה בערב. פירטתי על זה באיזה פוסט אחר כאן. מאוד מקפידה על ירוקים.
אויר נקי, לא הייתי אומרת :( המושב ממוקם על כביש 2)אבל נגיד שיש הרגשה בגלל המושב והירוק שכאילו נקי :)
וואו נשמע מעולה מה שבחרת ללמוד. בטוח שאימון פילאטיס כל יום זה מעולה. רק צריך להשלים משהו אירובי, אבל לך יש את האופניים

תודה יונתן וירדן, הרבה בזכותכם. אמיתי לגמרי גם האתר המדהים הזה וגם אתם בפורום והפורום בכלל והעידוד שלכם לספורט והכל. ממש מרגישה חייבת לכם.
ותודה איילון פשוט כיף לקרוא את מה שאתה כותב וזה מעבר לידע הרב שאתה מעביר.
אורנה

הודעהעל ידי ריטה » ב' נובמבר 04, 2013 5:27 pm

אורנה. נשמע שעלית על המסלול הנכון :P :mrgreen:
כל הכבוד!
ריטה

תגיות נושא

עדויות אישיות

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 5 אורחים