רכישת הספר

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: רכישת הספר

הודעהעל ידי cazino » א' יוני 29, 2014 6:43 pm

די גדולה.. 5-6 קילו!!
cazino

הודעהעל ידי cazino » א' יוני 29, 2014 6:47 pm

בסביבות ה56.. וזה התאסף בעיקר באזור הבטן.. ממש לא נוח..
cazino

הודעהעל ידי ירדן » א' יוני 29, 2014 8:25 pm

אוקי, אז יש לי שאלה ו-3 רעיונות בכיוון של צריכה עודפת של קלוריות מהנסיון האישי שלי אז תגידי אם אחד מהם מדבר אליך או שאני ממש לא בכיוון. השאלה שלי היא האם את מרגישה שאת אוכלת מתוך תחושת רעב פזיולוגית אמיתית או שאולי יש כאן עירוב של 1. אכילה רגשית ו/או 2. בלבול של תחושת צמא עם תחושת רעב. דבר שלישי שיכול להיות קשור זה אכילה רבה של תמרים ופירות יבשים אחרים שבעצם נותנים הרגשת שובע לאט יותר מאשר פירות טריים ולכן יותר קל להגזים איתם. אני למשל בזמנים לחוצים לפעמים נוטה לאכילה רגשית של תמרים וככה יוצא שאני אוכלת יותר מידי. עוד דבר שקרה לי הרבה בעבר זה בלבול של תחושת הצמא עם תחושת הרעב ולקח לי הרבה זמן לקלוט שכל פעם שאני צמאה אני פונה לפירות במקום למים.

אלו הרעיונות שלי אבל מעבר לזה רציתי להוסיף שלמרות שלא נעים לעלות 6-5 קילו וגם אני הייתי מודאגת אם זה היה קורה לי עדיין זה לא אומר שכל העליה היא של שומן אז אל תתפסי למספר.

אגב, איך הולך בחדר כושר? את עושה אימוני משקולות?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי cazino » א' יוני 29, 2014 8:56 pm

אני כן אוכלת קצת יותר תמרים לפעמים, והמחשבה הזו שלאכול לפחות 2000 קלוריות ביום כן גרמו לאכול יותר(לרחיב את הקיבה) אבל כנראה שפשוט אכלתי יותר מדי והרגלתי את עצמי לכמות קלוריות מסויים שבגללו העליתי במשקל..
גם הפסקתי לעשן לפני 8 חודשים, אז אולי זה גם קשור..

הולך סבבה.. אתמול הייתי שם ועשיתי קצת מכשירים.. היום רצתי ושחיתי.. בסך הכל אני פעילה

החלטתי היום שאני לא נתפסת על מספר , כמו לא על זה שעל המשקל כך גם לא על זה שבצריכה הקלורית.. ואני מצמצמת קלוריות, לא בקטע רע, פשוט להבין מה עובד בשבילי הכי טוב.. היעד שלי הוא לא רק להיות רזה, אלא בריאה ובכושר. והעודף הזה לא תורם לאף אחד מהפרמטרים
cazino

הודעהעל ידי גבריאלה » א' יוני 29, 2014 11:09 pm

את במקרה לומדת אצל בן?...
גבריאלה

הודעהעל ידי ירדן » ב' יוני 30, 2014 10:47 am

הסיבה שאנחנו ממליצים בהתחלה לספור קלוריות היא בשביל לוודא שאנשים לא אוכלים מעט מידי כדי שלא ירדו מאוד במשקל ויהיו להם חסרים תזונתיים ולא כדי להעמיס אוכל מעבר לצרכי הגוף. אם את אומרת שניסית לאכול כמה שיותר כדי להגיע למספר מסויים ולא מתוך תחושת רעב אז באמת אחרי כמה חודשים צריך לעצור רגע ולבדוק כמה מזון את באמת צריכה. הבעיה נוצרת כשאנשים "מקשיבים לגוף שלהם" שאומר להם ש-500 או אפילו 1500 קלוריות זה מספיק להם ולמרות שבהתחלה הם מרגישים מצויין אחר כך הם נאלצים לחזור למזון מבושל או אפילו יש כאלו שלא הגיעו מתזונה טבעונית וחוזרים לבשר כי לדעתם "התזונה הזאת לא עובדת".
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי cazino » ב' יוני 30, 2014 3:59 pm

ההי גבריאלה.. כן :) גם את?

ירדן, תודה
cazino

הקודם

תגיות נושא

פעילות גופנית, כמה לאכול?, קלוריות

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר