למה רק להתבכיין?

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

למה רק להתבכיין?

הודעהעל ידי יעלי » ג' נובמבר 26, 2013 3:16 am

זהו שבא לי כל כך לשתף בשמחה שלי. למרות שיש עוד המון המון דרך.
זוכרים שסיפרתי שאצל בעלי התגלה ארטריטיס ומגבר ספורטיבי וחזק הוא הפך לשבר כלי?
אז להפתעתי ולשמחתי זה כנראה היה בכל זאת איזשהו פעמון אזעקה בשבילו. או כזה שמפחיד ומרתיע מפני הבאות או כזה שצועק לו נגמר המשחק.
כך או כך, אחרי הרבה מאד שנים שאני מנסה לטפטף לו אורח חיים בריא (לא שלי אין מה לשפר...), והוא לא רק שלא אימץ אותו אלא היה חוטא להפליא בכל הג׳אנקיאדה בעולם. וכבר קיבל איתותים רבים מאד בצורת מחלות עור ויתר לחץ דם ומחלות דרכי השתן והעיכול ומה לא. ונשאר בשלו.
משמים סייעו בידי לשכנע אותו הפעם לא להסכים לזריקות קורטיזון לתוך המפרקים, לא להוציא את התרופה ה״פלאית״ החדשה שהאורטופד רשם לו (עוד מפלצת ממשפחת הנון סטרואידים) ולנסות רק לנסות לאמץ תזונה בריאה.
אז השתדלתי לא להזכיר אפילו את המילה טבעונות. ולשאלה הכעוסה שלו: מה אוכל בצהריים במקום העבודה (ארוחות מאד בריאות של שניצל מטוגן), ורק אמרתי לו שיוסיף יותר דברים חיים לתזונה היומית. פירות וירקות. וינסה (מה שהכי הכי קשה מבחינתו) לא לגעת בחיטה. לא. זה לא לתמיד. זה רק נסיון. בוא עראה איך הגוף שלך יגיב. תמיד תוכל לחזור לפיתות והלחם. (יש לי תחושה מאד חזקה שאצלו יש רגישות גבוהה לחיטה).
ניסיתי לפתות אותו שוב לצפות בסרטונים ביו טיוב. בעיקר סיפורים של אנשים שהחלימו הודות לתזונה טבעית ופחות הרצאות של רופאים שמסבירים איך זה עובד מבחינה ביוכימית וכאלה. (תודה ירדן שוב על הלינקים).
אז היום!!!!! בסך הכל פחות משבועיים בתזונה יותר בריאה (שעדיין רחוקה מרחק רב ממושלמת), כבר אין כאבים. התנועה השתפרה מאד. אנחנו מתעמלים ונושמים וחורקים שיניים יחד כשקשה, בעיקר נפשית. והוא מתמיד ומשתפר. וכבר רוצה לדעת יותר. ומאמץ לעצמו עוד ועוד עקרונות בריאים. כי הוא רואה שזה עובד! והיכן היה לו הסכים להתוויה הטיפולית של הרפא?
זהו. אז רק רציתי לשתף. אני חולמת שכל המשפחה תעבור לטבעונות ואיזה כיף יהיה לי לא להכין ארוחות אחרות להם ושונות בשבילי.
תודה שאתם כאן!!!!
יעלי

Re: למה רק להתבכיין?

הודעהעל ידי eilon » ג' נובמבר 26, 2013 4:07 am

טוב לשמוע יעלי! ברוך השם. מאחל לכם הרבה בריאות לכל המשפחה
ושהמאכלים יהיו כ"כ טעימים ובעלך ירגיש כ"כ טוב שלא תצטרכו להסתכל אחורה
:D

אין כמו לחזור לתפקד, זה מדהים
eilon

הודעהעל ידי יונתן » ג' נובמבר 26, 2013 7:44 am

יוצא מהכלל! זה לא יאומן איך לפעמים מספיקים כמה שבועות או אפילו כמה ימים של תזונה בריאה כדי לשפר מצב שלדעת הרופאים הוא כרוני והטיפול היחיד עבורו הוא סימום החולה. תודה רבה על השיתוף :D
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי ירדן » ג' נובמבר 26, 2013 7:02 pm

מדהים, כל הכבוד יעלי :D
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ג' נובמבר 26, 2013 8:51 pm

פשש כל הכבוד! הוא כבר ירגיש שזאת הדרך לריפוי והוא ירצה רק להעמיק עוד ועוד בתזונה :) רפואה שלמה!
מאיה

הודעהעל ידי יעלי » ה' נובמבר 28, 2013 7:30 am

תודה רבה, נשמה טובה
יעלי

הודעהעל ידי אורנה » ה' נובמבר 28, 2013 11:06 am

מדהים
כיף לשמוע
אורנה

תגיות נושא

עדויות אישיות