מעבד מזון

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מעבד מזון

הודעהעל ידי ירדן » ה' ינואר 17, 2013 11:47 am

נראה לי מאוד הגיוני שאם מחליטים לעשות רכישה כל כך יקרה נעדיף את הדגם החדש והמשופר ביותר. לא כל יום מוציאים 3000-4000 שקל על מוצר אחד. בכסף הזה אפשר לקנות פירות וירקות לכמה חודשים או לעקר ולסרס עשרות חתולי רחוב אז אם כבר מחליטים לעשות רכישה כדאי לוודא שעושים אתה טובה והמתאימה ביותר שתשרת אותנו בצורה הכי יעילה להרבה שנים. ולמרות זאת הגיוני להניח שגם הדגמים האחרים יהיו בהחלט מספקים :)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ירון » ה' ינואר 17, 2013 11:54 am

סוף הפסקה שלך היא הנקודה שלי: "הגיוני להניח [והייתי אומר סביר מאוד] שגם הדגמים האחרים יהיו בהחלט [!] מספקים".
אני יודע שלי אישית יש נטיה לחפש תמיד את ה"יותר" כאשר ה"יותר" לפעמים יכול להיות בזבוז ולכן חשוב לי להדגיש לאחרים את האפשרות. :)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואינו מהווה חוות דעת או עצה מקצועית ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירון

הודעהעל ידי eyalovearth » ה' ינואר 17, 2013 6:56 pm

נראה לי שאפשר להזמין את הblendtec מeBay, ראיתי אותו שם ב350 דולר. רשום שהם עושים משלוחים לכל העולם, לא קניתי משם אף פעם לכן אני לא יודע אם זה אפשרי, אבל זה נראה שווה בדיקה.
eyalovearth

הודעהעל ידי ירון » ה' ינואר 17, 2013 7:16 pm

בכל מוצר חשמל (וזה כולל בלנדטק וויטה מיקס וכל דבר אחר), צריך לקחת בחשבון שני דברים:
1. האם למוצר יש תקן ישראלי? התקן הישראלי יותר מחמיר בדברים מסויימים (עד כמה שאני יודע: בהכל) ובפעם הראשונה שמוצר נכנס לארץ צריך להוציא לו תקן אם רוצים לקבל אותו. זה עולה כסף וזמן. לאחר מכן כל אחד יכול להכניס אותו מבלי לייצר עבורו תקן. מוצרים של בלנדטק וויטה מיקס הם כל כך איכותיים שלא צריך לדאוג שהם יקבלו תקן.
2. מתאם עבור התקע. המוצרים שמגיעים מארה"ב (או מאירופה גם, תלוי מאילו מדינות) מגיעים עם תקעים המתאימים לשקעים שונים, אז אם המוצר מחו"ל תצטרך מתאם.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואינו מהווה חוות דעת או עצה מקצועית ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירון

הודעהעל ידי eyalovearth » ש' ינואר 19, 2013 8:28 am

כמה עולה הבלנדטק בארץ?
eyalovearth

הודעהעל ידי ירון » ש' ינואר 19, 2013 11:52 am

כפי שציינתי יש לי את הדגם החלש ביותר (עדיין 3 כוח סוס) - Xpress - עם קרף גדול יותר - WildSide. המחיר של שניהם ביחד (ללא מע"מ) הוא 3,200 ש"ח. צריך לקחת בחשבון שה-Xpress מגיע עם קרף קטן יותר. נראה לי שהקרף הגדול יותר עלה עוד 600, אבל אני לא זוכר וזה לא מצויין בפירוש בקבלה. צריך לבדוק עם היצרן. אני ממליץ כן לקנות את הקרף הגדול יותר.

אני מתייחס אך ורק לדגם הקטן ביותר, ואם תרצה מחירים על שאר הדגמים הזמינים בארץ תצטרך לבדוק עם החברה.
סמל אישי של המשתמש
ירון

הודעהעל ידי רותם ר » ש' אוגוסט 16, 2014 7:14 pm

שלום לכולם

האם מישהו הזמין פעם בלנדר (בלנד טק או ויטמיקס) מחו״ל מאיביי או אמזון? ויכול לספר לי האם זה השתלם במקום לקנות בארץ, מה היו המיסים? המכס? המשלוח?
וגם אם מישהו יודע כמה עולה בלנד טק בארץ מקיטשן ליין?

תודה
רותם
רותם ר

הקודם

תגיות נושא

פעילות גופנית, בלנדר, אפקט תרמי, חלבון, קלוריות, איך מתחילים?

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, Google [Bot], YandexBot ו 2 אורחים