האם בריא לאכול רק פירות ללא ירקות ועלים? – ד"ר גרהם מסביר

ד"ר גרהם מסביר מדוע לא מומלץ להתבסס על דיאטה של פירות בלבד ללא תוספת של ירקות ועלים ירוקים.

מידע נוסף ניתן לקרוא במאמר- Fruit, Fruit, More Fruit … and Fruitarianism מהאתר foodnsport.

Subscribe
הרשמה לעדכונים
guest
7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אביב
אביב
12 בדצמבר 2011 12:39

תודה לכם על כל ההשקעה והמסירות – המשיכו כך!

~IN PLANTS WE TRUST~

הראל
הראל
9 בדצמבר 2011 5:22

תודה רבה (:

יערה
יערה
7 בדצמבר 2011 15:54

שלום אני סובלת מהתקפי מיגרנה רבים בערך 3-4 בשבוע האם 811 יכול לעזור לי לצמצם את ההתקפים ? עם כן מבקשת הסבר איך תודה

יערה
יערה
Reply to  צוות האתר
8 בדצמבר 2011 17:40

שלום אני סובלת מהתקפי מיגרנה רבים בערך 3-4 בשבוע האם 811 יכול לעזור לי לצמצם את ההתקפים ? עם כן מבקשת הסבר איך תודה

תזונת 811 raw vegan יכולה לא רק לצמצם את התקפי המיגרנה אלא רוב הסיכויים שהיא תעלים אותם לחלוטין. כאבי ראש והתקפי מיגרנה עלולים להיגרם או להחמיר ממספר סיבות אך העיקריות ביותר הן הסיבות הקשורות לתזונה. מיגרנה, כמו רוב המצבים והמחלות בעולם המערבי, אינה דבר שצריך להשלים איתו וניתן על ידי שינויים תזונתיים "להרפא" לחלוטין ולשכוח מהכאב ומחוסר התפקוד שהורגלת אליו. למרות שתזונת 811 היא הדרך הטובה והקצרה ביותר לבריאות מיטבית, גם תזונה טבעונית דלת שומן מבושלת אשר אינה מכילה מזונות מסוימים וחומרים המוספים למזונות שידועים כגורמים להתקפי מיגרנה יכולה בהחלט להספיק בשביל למנוע התקפים ובשביל להעלות את רמת הבריאות באופן כללי.

ישנם מזונות ותוספים הידועים כגורמים באופן ישיר או עקיף להתקפי מיגרנה. הנה כמה דוגמאות-

מוצרים מהחי ובעיקר מוצרי חלב, מוצרים המכילים קפאין או אלכוהול, מזונות המכילים גלוטן (חלבון החיטה), מזונות המכילים אמינים ואזואקטיביים כמו למשל שוקולד, תוספי מזון כמו- סולפיטים, ניטראטים ומונוסודיום גלוטמט, מזונות המכילים חומרים דמויי היסטמין כמו ירקות מותססים (מוחמצים) ועוד.

באינטרנט ניתן לקרוא מידע נוסף בנושא. במידה ואינך רוצה "ללכת עד הסוף" ולעבור לתזונת 811 מומלץ לעשות דיאטת אלימינציה על מנת לברר אילו מהמזונות והחומרים גורמים אצלך לתגובה וכן לצמצם מזונות מעובדים ובעיקר להימנע ממזונות מהחי במידה ואינך טבעונית מפני שהם מכילים בין היתר גם הרבה חומצה ארכידונית וחומצות שומן רוויות דבר המשפיע על המערכת החיסונית, המערכת ההורמונלית ומערכת כלי הדם, שלהן יש קשר ישיר או עקיף ליצירת התקפי המיגרנה.

אני צמחונית כבר 7 שנים מאז שעברתי לצמחונות הרגשתי יותר טוב והייתי רוצה ללכת עם זה עד הסוף ולהתחיל תזות 811 אני חושבת שזה רק עושה טוב תודה רבה על התשובה מאוד עזרתם לי

הראל
הראל
7 בדצמבר 2011 14:45

היי סרטון מעולה תודה רבה, עברתי לתזונה לפני כחודש ועד עכשיו יש לי לפעמים גזיםגרפסים זה נובע כנראה משילובי פירות לא נכונים הייתי רוצה עזרה עם אפשר המלצות הבנתי שלא מומלצת לעברב בין הפירות למתוקים לחמוצים אבל מה לגבי עלים ירוקים שילובים של הפירות החמוצים עם החמוצים או המתוקים עם המתוקים עם מה מומלץ להתחיל בבוקר ועם מה לסיים האם לא לאכול לפני השינה תופס כאן וזה באמת לא מומלץ כי אני אוהב לאכול בבוקר בננות בצהרים סלט גדול ובערב שוב פירות האם זה בסדר? אשמח עם תפרסמו הסבר תודה תודה