פסטיבל הפירות 2012

סרט דוקומנטרי על ה- Woodstock Fruit Festival, פסטיבל הפירות השנתי. הרבה פירות וירקות, פעילות גופנית, שמש, חברה טובה והרבה הרבה השראה ואופטימיות.

3
הגב

avatar
3000
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
צוות האתראורןעמית Recent comment authors
  Subscribe  
הרשמה לעדכונים
אורן
Guest
אורן

הלוואי, הסרטון הזה מדהים. אני מוכן לתרום ולסייע בהקמת אירוע שכזה, אני לא יודע אם אתם יודעים אבל יש קהילות גדולות בפייסבוק של תזונת 80.10.10, הנה קבוצה פתוחה:
https://www.facebook.com/groups/811Israel/

וסגורה:
https://www.facebook.com/groups/349289705172240/

אם יש עוד קבוצות או קבוצה משלכם אשמח להצטרף אליה (תצרפו לינק).

בכל מקרה – לדעתי, בעיקר בארץ זה בעייתי ביותר לחיות בצורה כזאת (לחיות רק על פירות וירקות חיים, בעיקר אם הם אורגנים). זה יקר מאוד, אם אתה ספורטאי אתה צריך כמות מטורפת של פירות, שזה מאוד יקר. אני אוכל באופן כללי הרבה פירות ומעט ירקות אבל עדיין אוכל אוכל מבושל. ניסיתי 3 ימים את 80.10.10 – פירות וירקות בלבד ומעט שקדים ואגוזים, והצלחתי אבל ביום הרביעי כבר הקטע החברתי והמשפחתי לחץ יותר מדי ונאלצתי לחזור ולאכול מבושל (הבנתי שזה קורה לא מעט לאנשים שמנסים את הדיאטה הזאת). בכל מקרה אני לפחות מודע לזה שזאת התזונה הטובה ביותר, להיות מודע זה גם משהו, ומקווה שבעתיד אוכל באמת גם לחיות ככה. למרות שיש סוגיות שעדיין מטרידות אותי, כמו B12.

עמית
Guest
עמית

במילה אחת – מדהים ! הלוואי הלוואי שאצלנו בארץ היה לפחות משהו שדומה לאירוע המדהים שיש שם נקווה, נקווה שעם גדילת קהילת ה80.10.10 תהיה אפשרות בעתיד לאירוע כזה (: